Mladim džudistima „Olimpika“ 11 medalja u Zvorniku

0

SOKOLAC – DŽudisti sokolačkog „Olimpika“ osvojili su 11 medalja na međunarodnom turniru u Zvorniku na kojem je učestvovalo više od 800 takmičara iz Republike Srpske, Federacije BiH, Srbije, Grčke, Bugarske, Sjeverne Makedonije, Crne Gore i Hrvatske.

Trener „Olimpika“ Milorad Đurović rekao je Srni da su zlatne medalje osvojili Jana Bašević i Đorđe Muharemović, koji zauzeo prvo mjesto u svom i starijem uzrastu.

Srebrne medalje osvojili su Vidak Orašanin i Lazar Vojinović, a bronzane Nađa Kojić, Nikola Simić, Sergej Podinić, Strahinja Nešković, Dimitrije Bartula i Svjetlan Petrušić.

Organizator Međunarodnog džudo turnira „Trofej – Zvornik open“ su zvornički džudo-klubovi „Srpski soko“ i „Sokolovi“, a pokrovitelj je grad Zvornik.