Marko Šehovac prvak RS u kategoriji preko 100 kg

0

Džudista džudo kluba Romanija Pale, Marko Šehovac prvak je Republike Srpske u kategoriji preko 100 kg. Treći u istoj kategoriji je bio njegov klupski kolega Dejan Cincar. Naša sugrađanka Snježana Pandurević, bila je druga u kategoriji do 78 kg. Snježana brani boje džudo kluba Rajko Kušić.

Najuspješniji, četvrtu godinu za redom su bili džudisti Famosa iz Vojkovića, oni su u konkurenciji 19 klubova i 110 takmičara osvojili 15 medalja, 8 zlatnih, 4 srebrne i 3 bronzane. Na taj način potvrdili su višegodišnju, apsolutnu dominaciju u Republici Srpskoj.

Plasmani:

Seniori:

do 60 kg
1. Vladimir MIHAJLOVIĆ (Srpski Soko Zvornik)
2. Ognjen GOVEDARICA (Famos Istočna Ilidža)
3. Andrej ZUROVAC (Slavija Istočno Sarajevo)
3. Slobodan KOŠČICA (Krajina Banja Luka)

do 66 kg
1. Dragan ORAŠANIN (Sokolac)
2. Sveto MUTLAK (Višegrad)
3. Milan RUDULJIĆ (Famos Istočna Ilidža)
3. Nikola PRSTOJEVIĆ (Slavija Istočno Sarajevo)

do 73 kg
1. Stefan ŠILJEGOVIĆ (Famos Istočna Ilidža)
2. Miloš MIJANOVIĆ (Famos Istočna Ilidža)
3. Strahinja KRUNIĆ (Sokolac)
3. Srboljub SAVANOVIĆ (Mladost Kotor Varoš)

do 81 kg
1. Neven GOVEDARICA (Famos Istočna Ilidža)
2. Željko ŠARABA (Famos Istočna Ilidža)
3. Dane KRUNIĆ (Srpski Soko Zvornik)
3. Vladan RADOVIĆ (Slavija Istočno Sarajevo)

do 90 kg
1. Slaven DUBOVINA (Famos Istočna Ilidža)
2. Borislav BOGDANIĆ (Mladost Kotor Varoš)
3. Bojan MILIJAŠ (Soko Prnjavor)
3. Aleksandar POPOVIĆ (Mladost Kotor Varoš)

do 100 kg
1. Goran KOMLENOVIĆ (Famos Istočna Ilidža)
2. Rajko MIRKOVIĆ (Srpski Soko Zvornik)
3. Vanja KENJIĆ (Famos Istočna Ilidža)
3. Bojan PETKOVIĆ (Laktaši)

Preko 100 kg
1. Marko ŠEHOVAC (Romanija Pale)
2. Vasilije ŠIPČIĆ (Višegrad)
3. Dragiša PANIĆ (Kozara Željezničar Prijedor)
3. Dejan CINCAR (Romanija Pale)

Seniorke

do 48 kg
1. Marina USORAC (Krajina Banja Luka)
2. Jovana SKAKAVAC (Famos Istočna Ilidža)

do 52 kg
1. Slavica KOŠPIĆ (Prijedor)
2. Dejana KOMLJENOVIĆ (Famos Istočna Ilidža)
3. Dajana ŠKRBIĆ (Mladost Kotor Varoš)
3. Dajana GVOZDENOVIĆ (Krajina Banja Luka)

do 57 kg
1. Sara VUKOVIĆ Famos Istočna Ilidža)
2. Maja KRŽIĆ (Leotar Trebinje)
3. Zvjezdana MADŽARIĆ (Mladost Kotor Varoš)
3. Nikolina POPOVIĆ (Famos Istočna Ilidža)

do 63 kg
1. Dragana ŠILJEGOVIĆ (Famos Istočna Ilidža)
2. Nikolina BOJANIĆ (Slavija Istočno Sarajevo)
3. Nikolina GLUHOVIĆ (Panter Bijeljina)
3. Aleksandra ŠAULA (Krajina Banja Luka)

do 70 kg
1. Nevena TODOROVIĆ (Famos Istočna Ilidža)
2. Ivana HALIĆ (Policajac Laktaši)
3. Milanka MAKSIĆ (Krajina Banja Luka)
3. Jovana SAVANOVIĆ (Krajina Banja Luka)

do 78 kg
1. Danijela RADOJA (Atos Mrkonjić Grad)
2. Snježana PANDUREVIĆ (Rajko Kušić Pale)

preko 78 kg
1. Jelena ARNAUTOVIĆ (Panter Bijeljina)

(palelive.com/sarajevo-rs.com)

Pretplatite se
Obavijesti me o
0 Komentara
Inline Feedbacks
View all comments