Hercegovac izdržao pritisak Jahorine

0

Futsaleri Jahorine i Hercegovca iz Bileće su u 3. kolu Druge lige RS grupa jug u Palama remizirali 7:7 (4:4). Talentovana ekipa Hercegovca je odigrala hrabro i iznenadila odbranu Jahorine koja je igrala ispod svih očekivanja.

Počelo je loše po našu ekipu. Hercegovac je rano poveo i vodio sve do posljednjeg minuta prvog poluvremena sa 2:4, kada naša ekipa dodaje gas i golovima Slijepčevića i Šarovića poravnava na 4:4.

U drugom poluvremenu smo očekivali buđenje naše ekipe, sigurnu igru u odbrani i efikasan napad i dobili smo sve, osim što je odbrana u potpunosti zakazala. Niz grešaka u odbrani je ne samo vratio Hercegovac u igru, već su gosti vodili do posljednjeg minuta.

Naša ekipa je okvir gola pogodila devet puta, promašila je i dva slobodna udarca sa šest metara, lopta jednostavno nije htjela u gol. Ređale su se šanse, podigla se i publika, ali su Bilećani izdržali i zasluženo odnijeli bod iz Pala.

KMF Jahorina – KMF Hercegovac 7:7 (4:4)

SPC Peki
Gledalaca 200

Delegat: Vukojičić; Sudije: Grubačić, Tadić

Strijelci: 3. Bokić 0:1; 12. Jokić 1:1; 14. Kašiković 1:2; 15. Jokić 2:2; 17. Bokić 2:3; 17. Kašiković 2:4; 20. Slijepčević 3:4; 20. Šarović 4:4; 23. Slijepčević 5:4; 28. Bokić 5:5; 36. Vukoje 5:6; 36. Jokić 6:6; 37. Čomić 6:7; 39. Jokić 7:7;

KMF Jahorina: Pandurević, Kovač, Tadić (c), Tepeš, Jokić, Šarović, Slijepčević, Žvković, Dubovina, Kulić, Vuković, Srdanović; Trener: Guja Branislav

KMF Hercegovac: Biberdžić, Čomić, Vukoje, Bokić, Vujović, Vukajlović, Kašiković; Trener: Zoran Vukoje

{yoogallery src=[/images/stories/reportaze/kmf-jahorina-kmf-hercegovac-nov-2013/] width=[54] height=[54] title=[KMF Jahorina – KMF Hercegovac] style=[lightbox] effect=[fade] spotlight=[1] prefix=[thumb54_] thumb_cache_dir=[thumbs54] thumb_cache_time=[1440] load_lightbox=[1] thumb=[plain] rel=[lightbox[mygallery]] load_lightbox=[1] resize=[1] order=[asc] count=[50]}