Futsaleri Jahorine poraženi od Ugljevika

0

KMF „Jahorina“ iz Pala posle slavlja na premijeri nad Jošavkom u Čelincu u drugom kolu Prve lige Republike Srpske nadigrani su na domaćem parketu dvorane „Peki“ u derbi meču od futsalera Ugljevika razultatom 5:6.

Bila je to uzbidljiva u meizvijesna utakmica, a paljani su sve do 29. minuta imali četiri puta veću prednost od jednog pogotka ali u nastavku gosti se bolje snalaze i na kraju slave sa 5:6.

U redovima domaćina raspoložen je bio Stefan Tadić, tri puta je matirao odbranu gostiju, jednom i Milan Pandurević, u vlastitu mrežu, jedan gol pospremio je Dragan Simikić.

Kod slavljenika het trikom prednjači Mirko Marinković, dva pogotka je dodao Lazić, a u listu strijelaca jednom se upisao i Mile Todorović.

U trećem kolu narednog vikenda (26. novembra) puleni Bojana Brčkala Brketa, koplja će ukrstiti u Brčkom sa KMF „Bečko Zdravlje“, a u ostalim mečevima igraju, Ugljevik – Ljubinje, Jošavka – Ljubić, a slobodan će biti Sokrates.

KMF „Jahorina“ Pale – KMF „Ugljevik“ Ugljevik  5:6 (2:2)