Ekonomik preokrenuo protiv Kornera, favoriti sigurni

0

Treći dan Svetosavskog turnira obilježila su tri neizvijesna susreta. Najveći favoriti na turniru Auto Rašević i Kumbara nisu imali većih problema.

Auto Rašević je lako savladao omladince Romanije koji igraju u ekipi Piksi Romanija sa 3:9, dok je Kumbara savladala Radias Bend Sokolac 6:0.

U sjajnoj utakmici dva odlična tima koja takođe pretenduju za osvajanje turnira Caffe Korner se uspavao u drugom poluvremenu (3:1) i dozvolio Ekonomiku iz Sokoca da povrati samopouzdanje i slavi sa 3:5. U Korneru su pocrvenili Pandurević i Jovanović zbog prigovora.

Koran i Džabulani su odigrali neizvijesnu utakmicu, bilo je 5:6, kao i Restoran Vatra i Mistic Enigma 4:4. Džаbulаni zahvaljujući drugoj pobjedi trenutno vodi na tabeli grupe G sa 6 bodova. U grupi B gdje se nalaze Vatra i Enigma je trenutno najneizvjesnije. Tu sve četiri ekipe imaju šansu za dalji plasman i biće neizvjesno do posljednjeg minuta.

Preporuka za večeras su utakmice Džabulani – Makro drvo Žepče i Auto servis IMS – Irish Pub.

{yoogallery src=[/images/stories/reportaze/svetosavski-turnir-2014-c/] width=[54] height=[54] title=[Svetosavski turnir 2014] style=[lightbox] effect=[fade] spotlight=[1] prefix=[thumb54_] thumb_cache_dir=[thumbs54] thumb_cache_time=[1440] load_lightbox=[1] thumb=[plain] rel=[lightbox[mygallery]] load_lightbox=[1] resize=[1] order=[asc] count=[50]}