Druga košarkaška liga RS – Istok: pobjeda Feniksa

0

Košarkaši „Feniksa“ su zabilježili i treću pobjedu u Drugoj ligi RS grupa Istok. Ovaj put su bili bolji u gostima od ekipe „Vlasenica“. Razultat 68:80, po četvrtinama 21:22, 18:23, 19:17, 10:18. KK „Feniks“ za sada ima maksimalan učinak, ali nešto lošiju koš razliku od ekipa „Drine“ i „Srpski Soko“, pa se nalazi na trećoj poziciji. U sledećem kolu „Feniks“ dočekuje „Srpski Soko“ u derbiju kola.

Za razliku od „Feniksa“, manje uspješna je bila ekipa „Filozofskog“ koja je u gostima izgubila od ekipe „Srpski Soko“ rezultatom 78:63, po četvrtinama 31:19, 19:14, 13:24, 15:06.

„Filozofski“ sada ima jednu pobjedu i dva poraza i nalazi se na šestoj poziciji. U sledećem kolu „Filozofi“ ponovo gostuju ekipi „Budućnosti“ iz Bijeljine.

U ostalim utakmicama „Drina“ je ubjedljivo pobjedila „Igman“, bilo je 58:85 i zadržala prvu poziciju. Dok je „Vrelo“ savladalo „Budućnost“ iz Bijeljine takođe u gostima rezultatom 73: 82.