Bruka Romanije u Milićima

0

Milići su pobijedili Romaniju sa 4:1. „Debele“ zasluge za vođstvo domaćih poslije prvog poluvremena pripadaju golmanu Romanije Ognjenu Joloviću, koji je nespretnim intervencijama omogućio domaćim napadačima, prvo Đuriću u 23, a potom i Pantiću u 44. minutu, da zatresu mrežu Paljana. I drugi dio susreta protekao je u dominaciji domaćina, kod kojeg se posebno isticao vispreni Pantić. Napadač domaćih je u 61. minutu, poslije pravog slaloma kroz odbranu Romanije, povisio prednost Milića, a za potpun trijumf potrudio se rezervista Avramović pogotkom u 77. minutu. Počasni gol za goste postigao je Blagojević pred kraj meča.

Rezultati drugog kola

BRČKO: Jedinstvo – Mladost (VO) 0:1, SOKOLAC: Glasinac – Lokomotiva 2:0, BRODAC: Jedinstvo – Rudar (U) 3:1, MILIĆI: Milići – Romanija 4:1, ROGATICA: Mladost – Gorica 3:1, BRČKO: Ilićka 01 – Proleter (D) 2:1, TRNOVO: Željeznica – Napredak 0:1.