Jugović i Dragaš uspješni u Loznici

0

Predvođena trenerom Dragišom Stanišićem, ekipa Taekwon-do kluba „Romanija“ – Pale učestvovala je na 3. internacionalnom taekwon-do turniru „Loznica open“ koji je održan u subotu 03.12.2016. godine u Loznici.

U konkurenciji preko 170 takmičara i 17 klubova iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske i Slovenije, dva takmičara našeg kluba su ostvarila zapažen nastup.

Bogdan Jugović je osvojio zlatnu medalju u borbama do 55 kg u kategoriji starijih kadeta, dok je u formama osvojio srebrnu medalju. Sava Dragaš je osvojio bronzanu medalju u borbama + 60 kg u kategoriji starijih kadeta.

„Veliku zahvalnosti i iskrene čestitke upućujemo treneru Taekwon-do kluba Loznica Zlatku Pavloviću na izuzetnom dočeku i odličnoj organizaciji turnira.
Sljedeći nastup naši takmičari će imati na 2. Prvenstvu Bosne i Hercegovine koje se održava u Sarajevu 17.12.2016. godine.