Jahorina silovita u komšijskom derbiju

0

„Jahorina“ je sinoć na svom terenu savladala „Glasinac“ sa 7:3, u meču 5. kola Druge lige Republike Srpske u futsalu.
Komšijski duel je ponudio zanimljiv futsal i utakmicu u kojoj je Jahorina bila nadahnuta i iskoristila sve slabosti Sokočana.

Rezultat nakon prvog poluvremena, glasio je 2:0 za Jahorinu, a strijelci su bili Stefan Tadić i Nikola Šarović. Glasinac je smanjio golom Nenada Đerića u 25. minutu, međutim sa dva gola u 26. minutu Dubovina povećava na 4:1. Ređale su se prilike i golovi. Košarac, Dubovina i na kraju Tadić postavljaju nedostižnih 7:1, a Gašević i Nikola Jolović u posljenjim minutama ublažavaju poraz.

Jahorina poslije pet kola, ima bod viška u odnosu na Glasinac. U narednom kolu Paljani idu u Brčko kod Belog Anđela, a Glasinac dočekuje Hercegovac iz Bileće.

KMF JAHORINA – KMF GLASINAC 7:3 (2:0)

SPC „Peki“
Gledalaca: 20
Sudije: Nemanja Vujadin i Zoran Soknić (oba I. Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Tadić 3, 2:0 Šarović 7, 2:1 Đerić 25, 3:1 Dubovina 26, 4:1 Dubovina 26, 5:1 Košarac 27, 6:1 Dubovina 37, 7:1 Tadić 38, 7:2 Gašević 39, 7:3 N. Jolović 40.
Žuti kartoni: Košarac (Jahorina)

Jahorina: Pandurević, Šarović, Tadić, Živković, Košarac, Miladinović, Trbo, Lučić, Lisičić, Cerović, Dubovina

Glasinac: Pajević, Pejić, Lukić, Kreštalica, Đerić, Gašević, B. Jolović, N. Jolović