Osvojene četiri medalje

0

SOKOLAC – Članovi bokserskog kluba „Glasinac“ iz Sokoca osvojili su tri zlatne i jednu srebrnu medalju u konkurenciji pionira i kadeta na kupu Republike Srpske u boksu, održanim proteklog vikenda u Bijeljini.

Zlatne medalje u konkurenciji pionira osvojili su Strahinja Mijatović u kategoriji do 40 kilograma i Marko Lizedek do 56 kilograma.

U Siniša Marić je osvojio zlatnu medalju u kategoriji kadeta do 54 kilograma, a srebrnu u konkurenciji pionira do 56 kilograma.

Organizator ovog takmičenja bio je bokserski Savez Republike Srpske, a nastupilo je 60 pionira i kadeta iz 12 klubova.

Član DŽudo Kluba „Sokolac“ Slobodan Đorda osvojio je proteklog vikenda peto mjesto u kategoriji minus 100 kilograma na svjetskom juniorskom prvenstvu u džudu u LJubljani u konkurenciji 38 takmičara iz isto toliko zemalja.