Romanija strašna!

0

FK Romanija u drugom kolu pregazila Jedinstvo iz Brodca sa 5:0. Utakmica se odlikovala jakim tempom, pogotovo u prvih pola sata. Odmah se vidjelo da je ekipa iz Brodca jak i iskusan rival. Prvi su prijetili gosti sa dvije dobre sanse, a onda je Roma uzela stvar u svoje ruke i za samo 5 minuta imala prednost od 2:0, igrao se 35 minut. Na scenu je stupila fizicka pripremljenost Paljana i na odmor se otišlo sa četiri lopte u mreži Jedinstva. U drugom poluvremenu je splasnuo tempo utakmice. Romanija je imala još nekoliko odličnih prilika, ali je lopte zaustavio gostujući golman Janjić koji je bio najbolji igrač ekipe iz Brodca. Peti gol je postignut iz slobodnog udarca, a postigao ga je Nemanja Knežević. Njegov hat-trick na ovoj utakmici, uz dva gola Marka Blagojevića, začinili su fudbalsku predstavu na Palama. Romanija sada iz dvije utakmice ima 4 boda, a ekipa Jedinstva 3. Jedinstvo je u prvom kolu razmontiralo Velež iz Nevesinja sa 5:0.

Sledeća provjera Romaniju čeka već u srijedu, igra se kup utakmica, protiv OFK Kasindo.