Romanija savladala Jedinstvo iz Brčkog 4:1

0

Fudbaleri Romanije su nakon debakla u Pučilama, povezali redove i u Palama savladali solidnu ekipu Jedinstva iz Brčkog rezultatom 4:1 (1:1). Ovo je tek druga pobjeda Romanije u prvenstvu, i nakon devet kola nalaze se na dnu tabele sa sedam bodova. Strijelac za Romaniju već u 7. minutu bio je Granzov. Gosti su izjednačili nekoliko sekundi pred kraj prvog poluvremena, ali je u drugom dijelu Romanija ubacila u petu brzinu i golovima Sušića u 49, Blagojević Nikole u 70. i Živkovića u 87. minutu zabilježila ubjedljivu pobjedu. Romanija su u ovom meču pojačali povratnici Kreštalica i Živković. U narednom kolu fudbaleri Romanije dočekuju vodeći Rudar iz Ugljevika. Utakmica se igra u sljedeću subotu (17.10.) u 15 časova.

Strijelci: 1:0 Granzov (7), 1:1 M. Đurić (45), 2:1 Sušić (49), 3:1 N. Blagojević (70), 4:1 Živković (87).
Stadion: SRC ’’Vlajko Petrović – Pale’’, gledalaca: 50, sudija: Slavoljub Gogić (Istočno Sarajevo), žuti kartoni: Gutalj, N. Zeković, Kreštalica (Romanija), Torsunović (Jedinstvo).