Remi Jahorine i Tanga u prijateljskom susretu

0

Fudbaleri KMF Jahorina i KMF Tango odigrali su neriješeno 1:1 (0:0) u prijateljskom susretu koji je večeras završen u Palama.

Fudbaleri Tanga su bili bolji, stvorili više prilika i čak tri puta pogodili stativu. Međutim, fudbaleri Jahorine su poveli nakon lošeg istrčavanja gostujućeg golmana. Strijelac je bio Tadić, nakon lijepe akcije koja je izazvala konfuziju u gostujućoj odbrani. Igrala se 26. minuta.

Tango je stigao do izjednačenja 3 minuta prije kraja susreta. Za 1:1 je pogodio sa desne strane Amel Radmilović.

Lijepu fudbalsku predstavu i perspektivu domaćeg sastava je imalo priliku vidjeti preko 500 gledalaca. KMF Jahorina je najavila lijepe dane za mali fudbal/futsal u Palama.