Raspored utakmica / seniori – Turnir u malom fudbalu Pale 2012

0
9

Večeras će u Palama početi Turnir u malom fudbalu Pale 2012 za seniore. Seniori će igrati tradicionalni 5+1 sistem. Prva nagrada je 5000 KM, nagrada za drugo mjesto je 1000 KM.

Prijavljene su ukupno 22 ekipe, koje su raspoređene u 7 grupa.

“A”

 1A Vizantija

 2A Koran

 3A Obilićevo

 4A Doo Bartula

“B”

 B1 SC Koran

 2B Autoherc

 3B Gorska služba

“C

 1C SUR Care Rogatica

 2C Akva Montmerc

 FK Jahorina Prača

“D”

 1D Ekonomik Sokolac

 2D Filozofski

 3D AS “IMS”

“E”

 1E Elektroluks Pale

 2E S&S

 3E SC “Kalovita Brda”

“F”

 1F Rekreativo Mobilends

 2F Podgrab

 3F Dar Kompani


“G”

 1G Hreša ISG

 2G Cafe Don

 3G Perspektiva


Srijeda 30.05.2012

19h Elektroluks – S&S 6:0
20h Koran – Obilićevo 0:0
21h SC “Koran” – Autoherc 6:2

Četvrtak 31.05.2012.

19h Hreša ISG – Cafe Don 2:1
20h Filozofski – Ekonomik Sokolac 2:2 (pen 3:2)
21h Rekreativo Mobilends – Podgrab 4:1

Petak 01.06.2012.

19h Doo Bartula – Koran 0:4
20h Vizantija – Obilićevo 2:0
21h Gorska služba – Autoherc 1:0

Subota 02.06.2012.

19h SUR Care Rogatica – Akva Montmerc 1:1 (pen 2:3)
20h Hreša ISG – Perspektiva 6:2
21h S&S – SC “Kalovita Brda” 2:1

Nedjelja 03.06.2012.

19h Koran – Vizantija 0:2 (prekinuto)
20h Gorska služba – SC “Koran” 4:1
21h Doo Bartula – Obilićevo 1:2
22h Filozofski – AS “IMS” 2:0

Ponedeljak  04.06.
19h Elektroluks – SC “Kalovita brda” 2:0
20h NK “Jahorina” Prača – Akva Montmerc 0:1
21h Rekreativo Mobilends – Dar Kompani 0:0 pen (1:2)
22h Kafe Don – Perspektiva 1:0

Utorak 05.06
19h Ekonomik Sokolac – AS “IMS” 4:2
20h Dar Kompani – Podgrab 3:2
21h Vizanrija – Nena STR 2:0

22h 1/8 Hreša ISG – SC Koran 4:0

Srijeda  06.06.
19h SUR Bari – NK Jahorina 3:1
20h BARAŽ utakmica III    3E – 3F SC “Kalovita brda” – Podgrab 5:0
21h BARAŽ utakmica IV    4A-3G STR Nena – Perspektiva 4:1
22h BARAŽ utakmica I      3A – 3B Obilićevo – Autoherc 3:0

Četvrtak  07.06.
19h BARAŽ utakmica II 3C – 3D Jahorina – Filozofski 6:1
20h 1/8 finala  1B – 2E Gorska služba – S&S 2:2
21h 1/8 finala 1D-2F Ekonomik – DAR Kompani 1:0
22h Utakmica B pobjednici utakmica baraža III u IV SC Kalovita Brda – SRT Nena 3:2

Petak  08.06.
19h 1/8 finala 1E – 2C Elektroluks – Akvamontherc 1:1 pen (2:0)
20h 1/8 finala  1A – pobjednik utakmice baraža B Vizantija – SC Kalovita Brda 6:0
21h 1/8 finala 1F-2D Rekreativo – AS “IMS” 1:0
22h Utakmica A pobjednici utakmica baraža I u II Obilićevo – Jahorina 1:0

Subota  09.06.
19h 1/8 finala 1C – pobjednik utakmice baraža A Bari – Obilićevo 1:1 pen (2:1)
20h 1/8 finala  2A – 2G Koran – Don 1:1 pen (2:1)
21h 1/4 finala pobjednici (1B:2E – 1D:2F) Gorska Služba – Ekonomik 1:2

Nedjelja 10.06.
19h 1/4 finala pobjednici (1C : ut A – 1A : ut B) utakmica br.1 Bari – Vizantija 1:4
20h 1/4 finala  pobjednici (1E : 2C – 1G : 2B) utakmica br.3 Elektroluks – Hreša ISG 1:2
21h 1/4 finala pobjednici (1F : 2D – 2A : 2G) utakmica br.4 Rekreativo – Koran 3:0

Ponedeljak 11.06.
20h 1/2 finala pobjednici utakmica 1 i 2  Vizantija – Ekonomik 0:3
21h 1/2 finala pobjednici utakmica 3 i 4  Hreša – Rekreativo 1:2

Utorak 12.06.

21h FINALE: Ekonomik Sokolac – Rekreativo Mobilends 1:1 (3:2)

(www.palelive.com)

Postavi komentar

Komentarišite prvi!

avatar