Raspored utakmica / mlađe kategorije Pale 2013

0
6

Turnir za mlađe kategorije Pale 2013 se održava u tri starosne kategorije: 1998-2000 (4+1); 2001-2003 (4+1); 2004-2006 (5+1).

GRUPE:

1998/2000 GODIŠTA

“A”

1.PIKSI/ROMANIJA ZLATNA ŽITA
2.KLUB MISTIK
3.PALERMO
4.PIKSI MOKRO
5.PIKSI PODGRAB

“B”

1.ISTOČNI STARI GRAD
2.HEDO ŠOP OLIMP
3.FENIKS
4.MATRIKS
5.PIKSI 2000

2001/2003 GODIŠTA

“A”

1.PIKSI 2001
2.OTUS
3.PIKSI PODGRAD
4.PIKSI/ROMANIJA

“B”

1.OLIMP S&S
2.PIKSI FRATELO
3.PIKSI 2002/03
4.PIKSI JUGO VET MOKRO

2004/2006 GODIŠTA

1.PIKSI 2004
2.PIKSI MOKRO
3.PIKSI 2006
4.OLIMP 1
5.OLIMP 2

Raspored takmičenja

SUBOTA (01.06)

17:30 h OLIMP1 – OLIMP 2 (04-06) 3:2
18:00 FENIKS – MATRIKS (98-00) 1:3
18:40 ISG – HEDO ŠOP OLIMP (98-00) 6:1

NEDELJA (02.06)

18:00 FENIKS – HEDO ŠOP OLIMP (98-00) 0:4
18:40 PIKSI/ROMANIJA ZLATNA ŽITA – PALERMO (98-00) 1:0

PONEDJELJAK (03.06)

17:30 PIKSI 2000 – MATRIKS (98-00) 5:1
18:10 PIKSI FRATELO – PIKSI JUGO VET (01-03) 11:1
18:50 PIKSI MOKRO – PALERMO (98-00) 3:0

UTORAK (04.06)

17:30 PIKSI 2000 – FENIKS (98-00) 9:2
18:10 PIKSI PODGRAB 2001 – OTUS (01-03) 1:0
18:50 PIKSI 2001 – PIKSI/ROMANIJA (01-03) 9:0

SRIJEDA (05.06)

18:00 PIKSI MOKRO – KLUB MISTIK (98-00) 1:6
18:40 PIKSI 2002/03 – PIKSI JUGO VET (01-03) 6:1

ČETVRTAK (06.06)

18:00 PIKSI PODGRAB 01 – PIKSI/ROMANIJA (01-03) 9:1
18:40 PIKSI 2001 – OTUS (01-03) 2:0

PETAK (07.06)

17:30 PIKSI ZLATNA ŽITA – MISTIK (98-00) 2:1
18:10 PIKSI FRATELO – PIKSI 2002/03 (01-03) 6:0

SUBOTA (08.06)

17:30 PIKSI 2004 – OLIMP 1 (04-06) 3:0
18:00 PIKSI MOKRO – OLIMP 2 (04-06) 5:0 (Službeni rezultat)

NEDELJA (09.06)

17:30 PIKSI PODGRAB – PIKSI MOKRO (98-00) 0:4
18:10 PIKSI 2001 – PIKSI PODGRAB 01 (01-03) 2:2

PONEDELJAK (10.06)

17:30 ISG – PIKSI 2000 (98-00) 11:0
18:10 PIKSI ZLATNA ŽITA – PIKSI PODGRAB (98-00) 3:2

UTORAK (11.06)

18:00 MISTIK – PALERMO (98-00) 2:0
17:30 PIKSI 2002 – OLIMP S&S (01-03) 0:3

SRIJEDA (12.06)

17:30 ISG – MATRIKS (98-00) 7:0
18:10 PIKSI FRATELO – OLIMP S&S (01-03) 2:0

ČETVRTAK (13.06)

17:30 ISG – FENIKS (98-00) 16:0
18:10 HEDO ŠOP OLIMP – MATRIKS (98-00) 2:1

PETAK (14.06)

17:30 PIKSI 2000 – HEDO ŠOP OLIMP (98-00) 1:6
18:00 PIKSI PODGRAB – PALERMO (98-00) 1:0

SUBOTA (15.06)

18:00 PIKSI 2004 – PIKSI 2006 (01-03) 5:0

NEDELJA (16.06)

18:00 KLUB MISTIK – PIKSI PODGRAB (98-00) 3:3

PONEDELJAK (17.06)

17:30 OLIMP S&S – PIKSI JUGO VET (01-03) 11:0
18:00 PIKSI 2004 – OLIMP 2 (04-06) 5:0

UTORAK (18.06)

17:30 PIKSI ZLATNA ŽITA – PIKSI MOKRO (98-00) 6:0
18:00 PIKSI 2004 – PIKSI MOKRO (04-06) 1:3

SRIJEDA (19.06)

17:30 PIKSI MOKRO – OLIMP 1 (04-06) 5:0
18:00 PIKSI MOKRO – PIKSI 2006 (04-06) 2:0

ČETVRTAK (20.06)

17:30 OLIMP 2 – PIKSI 2006 (04-06)
18:00 OTUS – PIKSI/ROMANIJA (01-03)

PETAK (21.06)

17:30 OLIMP 1 – PIKSI 2006 (04-06)

(www.palelive.com)

Postavi komentar

Komentarišite prvi!

avatar