Pred rekordnim brojem gledalaca, odlična Romanija

0

Pred oko 500 gledalaca fudbaleri Romanije u prijateljskom meču remizirali sa ekipom Sarajeva 1:1 (1:1). Od početka utakmice Romanija je dominirala na sredini terena i u prvom poluvremenu stvorila nekoliko dobrih prilika. Prvi gol na utakmici je postigao Marko Blagojević u 25 minutu, odlično je skočio na centaršut sa desne strane i u maniru rasnog strelca od stativu poslao loptu iza leđa Alaima. Poslije gola Romanija je prikazala još bolju igru. U šansi je ponovo bio Blagojević, a potom Delipara, Alaim je bio savladan, ali je lopta prošla tik uz desnu stativu. Pad u ekipi Romanije se osjetio pred sam kraj prvog poluvremena, kada je ekipa Sarajeva izjednačila poslije prekida na desnoj strani. U drugom poluvremenu su izvršene brojne izmjene u obje ekipe. Za Romaniju su igrala čak 24 igrača, a da se na neke može ozbiljno računati već u subotu u Ugljeviku pokazalo je drugo poluvrijeme. Fudbalska predstava kakva se samo poželjeti može, uliva nadu da ćemo uskoro i na Palama gledati ekipe prve lige Republike Srpske.