Poznati prvi četvrtfinalisti Turnira u odbojci na pijesku

0
2

Protekla dva dana na terenima Studentskog centra Koran odigrane su utakmice grupne faze Turnira u odbojci na pijesku “Pale 2014”.

Organizatore je prethodna dva dana služilo vrijeme pa je sve išlo po planu i poznati su prvi četvrtfinalisti, a to su ekipe: Lavina; Gutalj/Aleksa; Tema i Akvarius.

Uzbuđenja na pijesku nije nedostajalo, a nakon takmičenja publika je imala svojih pet minuta. Sinoć je na pozornici bila Zumba, a večeras je planirano kafansko veče.

{yoogallery src=[/images/stories/reportaze/turnir-u-odbojci-pale-2014a/] width=[54] height=[54] title=[Turnir u odbojci Pale 2014] style=[lightbox] effect=[fade] spotlight=[1] prefix=[thumb54_] thumb_cache_dir=[thumbs54] thumb_cache_time=[1440] load_lightbox=[1] thumb=[plain] rel=[lightbox[mygallery]] load_lightbox=[1] resize=[1] order=[asc] count=[50]}

Ponedjeljak 23.06.2014.

15:00-15:30 Lavina – Darko/Konjokrad 2:0
15:30-16:00 Koške/Goran – Lakić/Mića 2:0
16:00-16:30 Stole/Dugi – Boban/Jovan 2:0
16:30-17:00 Dif- Lajf 1:2
17:00-17:30 Tema – Studenti Koran 2:0
17:30-18:00 Lavina – Gutalj/Aleksa 2:0
18:30-19:00 Akvarius – Šuko/Peđa 2:1
19:00-19:30 Trunjo/Vlado – Dif 2:0
19:30-20:00 Akvarius – Studenti Koran 2:0
20.00-20:30 Gutalj/Aleksa – Dare/Konjokrad 2:0

Utorak 24.06.2014.

15:00-15:30 Gradiška – Laza 2:0
15:30-16:00 Koške/Goran – Dif 2:0
16:00-16:30 Stole/Dugi – Laza 2:0
16:30-17:00 Lopatič/Stefan – Gutalj/Aleksa 0:2
17:00-17:30 Gradiška – Otpisani 0:2
17:30-18:00 Tema – Šuko/Peđa 2:0
18:30-19:00 Lopatić/Stefan – Lavina 1:2
19:00-19:30 Boban/Jovan – Otpisani 0:2
19:30-20:00 Akvarius – Tema 0:2
20.00-20:30 Šuko/Peđa – Studenti Koran 2:0

Grupa A
Lavina 8
Darko/Konjokrad 0
Lopatić/Stefan 1
Gutalj/Aleksa 6

Grupa B
Trunjo/Vlado 3
Koške/Goran 6
Pele/Miljan 0
Dif 1
Lakić/Mića 2

Grupa C
Gradiška 3
Laza 0
Otpisani 6
Stole/Dugi 6
Boban/Jovan 0

Grupa D
Tema 9
Akvarius 5
Studenti Koran 0
Šuko/Peđa 4

RASPORED SRIJEDA

17:00-17:30 Darko/Konjokrad – Lopatić/Stefan
17:30-18:00 Dif 1 – Lakić/Mića
18:00-18:30 Gradiška – Stole/Dugi
18:30-19:00 Trunjo/Vlado – Lakić/Mića
19:00-19:30 Otpisani – Boban/Jovan
19:30-20:00 Trunjo/Vlado – Koške/Goran

Po završetku utakmica takmičenje u elementarnim igrama i kafansko veče uz Bobana.

(www.palelive.com)

Postavi komentar

avatar
wpDiscuz