Paljani uspješni na „Ilidža Openu 2014“

0

U subotu 15. marta 2014. godine na Ilidži je održan 5. Internacionalni kickboxing kup „Ilidža Open 2014“ na kome su učestvovali predstavnici svih ExJu zamalja sa oko 400 boraca u svim disciplinama kick boksa.

Na takmičenju su učestvovali klubovi iz Pala „Deveta četa“ i „Rajko Kušić“.

Za „Devetu četu“ je nastupilo 9 takmičara koji su pobrali 8 medalja, šest bronzanih i dvije srebrne.

Srebrne medalje su osvojili Fedor Đurić do 32 kg u pionirskoj kategoriji i Luka Lopatić u seniorskoj kategoriji do 54 kg.

Bronzane medalje su osvojili: Luka Maletić do 42 kg pionir; Saša Rajić do 79 kg senior koji je u polufinalu izgubio na bodove od evropskog prvaka; Milan Samardžić do 79 kg senior; Dejan Bosiljčić do 57 kg junior; Miloš Ćodo do 57 kg junior; Srđan Knežević do 69 kg senior.

Na takmičenju je nastupio i Miljan Tešanović u seniorskoj kategoriji, ali je ostao bez medalje.

Jovan Todorović je za KBS „Rajko Kušić“ osvojio srebrnu medalju u seniorskoj kategoriji do 60 kg u disciplini light contact i zlato u kategoriji full contact.