Održano Prvenstvo Republike Srpske za seniore i seniorke u džudou

0
8

U Palama je danas u organizaciji Džudo i sambo kluba Crepoljsko održano Prvenstvo Republike Srpske za seniore i seniorke u džudou. Na prvenstvu je nastupio sam krem srpskog džudoa, a takmičenje je pratila dobra organizacija.

Najuspješniji su bili džudisti Famosa iz Istočnog Sarajeva i osvojili 10 odličja, slijedili su ih Leotar 5, Zvijezda 5, Policajac 5, Slavija 4, Romanija 3, Mladost 3, Krajina 3, Višegrad 2, Crepoljsko 2, Randori 2, Sokolac 1, Panteri 1, Srpski Soko 1, Rajko Kušić 1, Kozara Željezničar 1, Atos1, Rade Ličina 1…

{yoogallery src=[/images/stories/reportaze/dzudo-prvenstvo-rs-pale-2013/] width=[54] height=[54] title=[Prvenstvo Republike Srpske za seniore i seniorke u džudou
] style=[lightbox] effect=[fade] spotlight=[1] prefix=[thumb54_] thumb_cache_dir=[thumbs54] thumb_cache_time=[1440] load_lightbox=[1] thumb=[plain] rel=[lightbox[mygallery]] load_lightbox=[1] resize=[1] order=[asc] count=[50]}
Facebook galerija

Rezultati seniori:

Kategorija -60kg
1.Zurovac Andrej JK Slavija
2.Kulina Ognjen JK Famos
3.Bjelica Sasa JK Famos
3.Tošović Ognjen JK Višegrad

Kategorija -66kg
1.Delić Jasenko JK Zvijezda Banja Luka
2.Krajšumović Stefan JK Randori I.Sarajevo
3.Kričković Dejan JK Policajac Laktaši
3.Mikavica Nikola JK Slavija

Kategorija -73kg
1.Mrdić Mitar JK Leotar Trebinje
2.Sobot Aleksandar JK Laktaši
3.Pljevaljčić Nikola JK Randori
3.Bovan Rajko JK Leotar Trabinje

Kategorija -81kg
1.Šiljegović Stefan JK Famos Istočno Sarajevo
2.Vuković Mladen JK Zvijezda Banja Luka
3.Savanović Srboljub JK Mladost Kotor Varoš
3.Arsenović Nemanja JK Panteri Bijeljina

Kategorija -90kg
1.Mijanović Miloš JK Famos Istočno Sarajevo
2.Novković Danko JK Policajac Laktaši
3.Vukajlović Mladen JK Srpski Soko Zvornik
3.Baroš Mile JK Zvijezda Banja Luka

Kategorija -100kg
1.Đorda Slobodan JK Sokolac
2.Minić Slobodan JK Famos Istočno Sarajevo
3.Šipčić Vasilije JK Višegrad
3.Spasojević Marko JK Rajko Kušić Pale

Kategorija +100kg

1.Subotić Dražen JK Romanija Pale
2.Draganić Boško JK Romanija Pale
3.Panić Dragiša JK Kozara Željezničar Prijedor
3.Gojković Radislav JK Rade Ličina Banja Luka

Rezultati seniorke:

Kategorija ─48kg
1.Komljenović Dejana JK Famos Istočno Sarajevo
2.Trkulja Saška JK Policajac Laktaši
3.Komljenović Dragana JK Famos

Kategorija ─52kg
1.Ramić Anja JK Leotar Trebinje
2.Zurovać Mia JK Slavija
3.Elez Ivana JK Famos
3.Savanović Dragana JK Mladost Kotor Varoš

Kategorija ─57kg
1.Rikailo Ivana JK Leotar
2.Madžarić Zvjezdana JK Mladost
3.Mrđa Biljana JK Slavija
3.Milutinović Nikolina JK Famos

Kategorija ─63kg
1.Samardžić Aleksandra JK Leotar
2.Lalović Nina JK Crepoljsko
3.Tadić Sara JK Crepoljsko
3.Gavrilović Jelena JK Krajina

Kategorija ─70kg
1.Malbašić Zorana JK Laktaši
2.Halić Ivana JK Policajac Laktaši
3.Arambašić Nevena JK Zvijezda Banja Luka

Kategorija: ─78kg
1.Šiljegović Jelena JK Famos
2.Savić Milica JK Policajac
3.Radoja Danijela JK Zvijezda
3.Vukelja Dajana JK Kozara Željezničar

Kategorija +78kg
1.Arnautović Jelena JK Romanija Pale
2.Pandurević Snježana JK Krajina Banja Luka
3.Tutorić Mihaela JK Atos Mrkonjić Grad
3.Kutić MilanaJK Krajina

(www.palelive.com)

Postavi komentar

avatar
wpDiscuz