Odbojkašice „Jahorine“ u dobrom raspoloženju dočekuju SOK Mostar

0

Odbojkašice „Jahorine“ će nakon prve pobjede u Premijer ligi BiH ostvarene u Modriči, u subotu 28. oktobra u 4. kolu dočekati SOK Mostar.

Utakmica se igra u SPC Peki u 16.00 časova, a domaća ekipa će nakon dva startna poraza protiv izrazitih favorita za osvajanje prvenstva, pokušati da dođe do značajnih bodova i bolje pozicije na tabeli.

Odbojkašice „Jahorine“ su proteklog vikenda upisale prvu pobjedu u premijerligaškoj sezoni. U 3. kolu odigranom u Modriči savladale su istoimenu ekipu rezultatom 3:1 (22:25, 28:26, 25:22 i 25:22).

Prvi set je pripao domaćem sastavu, koji je bez većih problema poveo sa 1:0 u setovima, ali nakon toga uslijedila je velika borba između ove dvije ekipe koja na kraju, uz dosta energije, pripala paljanskom sastavu 28:26.

U trećem setu, „Jahorinke“ optimistično kreću po bodove, te rezultatom 25:22 preokreću rezultat na 2:1. Istim rezultatom uspijevaju da slome protivnika i osvoje sva tri bode na teškom gostovanju.