Novi poraz Slavije na pripremama u Antaliji

0

Fudbaleri Slavije poraženi su i u trećoj kontrolnoj utakmici u okviru priprema u Antaliji. Ovoga puta izgubili su od ruskog drugoligaša Urala koji se predstavio kao kvalitetniji i jači protivnik. Ural je bolje otvorio utakmicu i u 12. minuti nakon prekršaja Regoje nad Rinsevom u kaznenom prostoru sudija Miškov je dosudio najstrožiju kaznu koju je Zubko realizovao. Jedinu priliku u prvom poluvremenu Slavija je imala u 40. minuti kada je Baković iz slobodnog udarca pogodio prečku. U drugom poluvremenu Ural je pogotkom Šatova u 70. minuti postavio konačan rezultat ove utakmice.

– Iza nas je mjesec dana napornog rada, osjećamo umor i rezultati nisu onakvi kakve smo priželjkivali, ali se nadamo da ćemo protiv Crvene Zvezde popraviti utisak. Najbitnije je da nema povrijeđenih igrača i da je atmosfera u ekipi dobra. Imamo još 15 dana do početka druge polusezone i vjerujemo da će biti sve onako kako priželjkujemo – rekao je kapiten Slavije Bojan Regoje koji je zbog drugog žutog kartona u 15. minuti napustio meč. Narednu utakmicu Slavija igrla danas protiv Crvene zvezde.

SLAVIJA – URAL 0:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Zubko (12 iz penala), 0:2 Šatov (70), stadion: SC Antalija, gledalaca: 50, sudija: Vitalij Miškov (Rusija), crveni karton: Bojan Regoje (Slavija) u 15. minuti (drugi žuti).

SLAVIJA: Lučić, Tadić, Benović, Regoje, Papaz, Jovanović, Simić, Todorović, Šćepanović, Baković, Spalević. Igrali su još: Dujković, Tomović, Stanković, Kutalia, Stanić, Odović, Oglečevac, Milinković. Trener: Milomir Odović.

URAL: Talalihin, Kalalapov, Stepanec, Tumasan, Novikov, Bangura, Osinov, Gerk, Skriljnikov, Rusanov, Zubko. Igrali su još: Pomazan, Semiokov, Opevole, Uideler, Amisakoj, Diserson, Šatov, Galiulin. Trener: Vladimir Fedotov.