Na Koranu počeo turnir u basketu (raspored)

0
26

Večeras je na sportskim terenima na Koranu počeo sedmi po redu turnir u uličnom basketu Pale Streetball 2009. Turnir će trajati šest dana, a na njemu će se pored seniora takmičiti i juniori, kao i tri ekipe djevojaka. U seniorskoj kategoriji je prijavljeno čak 26 ekipa u četiri grupe, dok će se u juniorskoj kategoriji takmičiti pet ekipa. Završnu veče turnira će biti organizovano takmičenje u šutiranju trojki. Pokrovitelji turnira su OC Jahorina i opština Pale. Prijatelji turnira su KK Feniks Pale, KK Filozofski Pale, Pale Me, READY4SPORT i Palelive.com Ispod možete pogledati skisak ekipa, kao i raspored utakmica po danima.

GRUPE – SENIORI

Grupa “A”

1. APATINSKA DRUŽINA
2. CAFFE “DAVID” SOKOLAC
3. KUMBARA
4. PTT INŽINJERING
5. ILIĆ KOMERC
6. OK STUDENT
7. EMOTIVCI

GRUPA “B”

1. LUD, ZBUNJEN, NORMALAN
2. MACROHARD
3. FATAL ERROR
4. NAPALJENI ULIČARI
5. GOLDEN HANDS
6. PANI
7. D.O.O. RUDING

GRUPA “C”

1. INTERNET CAFFE INDEX
2. MAJNEX
3. PALEOL
4. SLUČAJNI PARTNERI
5. WOLF SECURITY
6. MILKUS

GRUPA “D”

1. 6,25
2. NF-TEL
3. SAN GUISTO CAFFE
4. APOTEKA RP1
5. MAKSI MARKET
6. IRISH PUB

GRUPA JUNIORI

1. KLOŠARKAŠI
2. ELITA
3. ZNOJAVI KOMARCI
4. LET 23
5. PINGVINI

GRUPA DJEVOJKE

1. FREE GIRLS
2. NIGGAS
3. KK FILOZOFSKI

****************************************

I DAN

17,00 – 17,20 Otvaranje turnira

SENIORI:
17,20-17,36 = A1-A2/
17,40-17,56 = B1-B2/
18,00-18,16 = C1-C2/
18,20-18,36 = D1-D2/
18,40-18,56 = A3-A4/
19,00-19,16 = B3-B4/
19,20-19,36 = C3-C4/
19,40-19,56 = D3-D4/
20,00-20,16 = A5-A6/
20,20-20,36 = B5-B6/
20,40-20,56 = C5-C6/
21,00-21,16 = D5-D6/
21,20-21,36 = A7-A1/
21,40-21,56 = B7-B1/
22,00-22,16 = C1-C4/
22,20-22,36 = D1-D4/
22,40-22,56 = A2-A4/
23,00-23,16 = B2-B4.

JUNIORI I DJEVOJKE IMAJU SLOBODAN DAN!
II DAN

JUNIORI:
16,00-16,16 = A1-A2/
16,20-16,36 = A3-A4/
16,40-16,56 = A5-A1/
17,00-17,16 = A2-A4

DJEVOJKE:
17,20-17,36 = A1-A2/
17,40-17,56 = A1-A3

SENIORI:
18,00-18,16 = C2-C3/
18,20-18,36 = D2-D3/
18,40-18,56 = A3-A5/
19,00-19,16 = B3-B5/
19,20-19,36 = C5-C1/
19,40-19,56 = D5-D1/
20,00-20,16 = A1-A4/
20,20-20,36 = B1-B4/
20,40-20,56 = C6-C4/
21,00-21,16 = D6-D4/
21,20-21,36 = A2-A6/
21,40-21,56 = B2-B6/
22,00-22,16 = C2-C5/
22,20-22,36 = D2-D5/
22,40-22,56 = A7-A3/
23,00-23,16 = B7-B3/
23,20-23,36 = C1-C6.

III DAN

JUNIORI:
16,00-16,16 = A3-A5/
16,20-16,36 = A1-A4/
16,40-16,56 = A2-A3/
17,00-17,16 = A4-A5

DJEVOJKE:
17,20-17,36 = A3-A2/
17,40-17,56 = A1-A2

SENIORI:
18,00-18,16 = D1-D6/
18,20-18,36 = A6-A4/
18,40-18,56 = B6-B4/
19,00-19,16 = C3-C6/
19,20-19,36 = D3-D6/
19,40-19,56 = A2-A7/
20,00-20,16 = B2-B7/
20,20-20,36 = C2-C4/
20,40-20,56 = D2-D4/
21,00-21,16 = A1-A5/
21,20-21,36 = B1-B5/
21,40-21,56 = C3-C5/
22,00-22,16 = D3-D5/
22,20-22,36 = A2-A3/
22,40-22,56 = B2-B3/
23,00-23,16 = C2-C6/
23,20-23,36 = D2-D6/
23,40-23,56 = A1-A6.

IV DAN

JUNIORI:
16,00-16,16 = A1-A3/
16,20-16,36 = A2-A5
DJEVOJKE:
16,40-16,56 = A1-A3/
17,00-17,16 = A3-A2

TAKMIČENJE U ŠUTIRANJU TROJKI:

17,20-18,00 = I i II KRUG

SENIORI:
18,00-18,16 = B1-B6/
18,20-18,36 = C1-C3/
18,40-18,56 = D1-D3/
19,00-19,16 = A4-A7/
19,20-19,36 = B4-B7/
19,40-19,56 = A3-A6/
20,00-20,16 = B3-B6/
20,20-20,36 = C4-C5/
20,40-20,56 = D4-D5/
21,00-21,16 = A1-A3/
21,20-21,36 = B1-B3/
21,40-21,56 = A2-A5/
22,00-22,16 = B2-B5/
22,20-22,36 = A6-A7/
22,40-22,56 = B6-B7/
23,00-23,16 = A4-A5/
23,20-23,36 = B4-B5/
23,40-23,56 = A5-A7.

V DAN

JUNIORI:
POLUFINALE

16,00-16,16 = A1-A4/
16,20-16,36 = A2-A3

TAKMIČENJE U ŠUTIRANJU TROJKI:
16,40-17,00 = III KRUG

TAKMIČENJE U ŠUTIRANJU TROJKI:
17,00-17,40 = ČETVRTFINALE I POLUFINALE

SENIORI:OSMINA FINALA
18,00-18,16 = A1-D4/
18,20-18,36 = B1-C4/
18,40-18,56 = A2-D3/
19,00-19,16 = B2-C3/
19,20-19,36 = A3-D2/
19,40-19,56 = B3-C2/
20,00-20,16 = A4-D1/
20,20-20,36 = B4-C1

SENIORI:ČETVRTFINALE

20,40-20,56 = A1-D4&B3-C2/
21,00-21,16 = B1-C4&A3-D2/
21,20-21,36 = A2-D3&B4-C1/
21,40-21,56 = B2-C3&A4-D1

VI DAN

SENIORI: POLUFINALE

18,00-18,20 = POBJEDNIK A1-D4&B3-C2 i POBJEDNIK A2-D3&B4-C1(Par 1)
18,30-18,50 = POBJEDNIK B1-C4&A3-D2 i POBJEDNIK B2-C3&A4-D1(Par 2)

JUNIORI: FINALE

19,00-19,20 = POBJEDNIK A1-A4 & POBJEDNIK A2-A3
DJEVOJKE: FINALE
19,30-19,50 = A1-A2

TAKMIČENJE U ŠUTIRANJU TROJKI:
20,00-20,30 = FINALE

SENIORI: FINALE
21,00-22,00 = Par 1 – Par 2

DODJELA PEHARA I NAGRADA:
22,00-22,30

***************************************
SENIORSKE EKIPE TURNIRA

1. GOLDEN HANDS ( Kovač, Rističević, Simanić)
2. PALEOL (Kovačević, Furtula, Lakić)
3. MAJNEX (Čvoro, Gluhović, Radojković)
4. FATAL ERROR (Radović, Kostić, Lučić)
5. 6,25 (Simović, Vukadin, Elez)
6. MAKSI MARKET (Okiljević, Okiljević, Vuković)
7. SAN GUISTO CAFFE (Furtula, Jokić, Stanišić)
8. NF-TEL (Furtula, Stolica, Tešanović)
9. KUMBARA (Toljaga, Kujundžić , )
10. IRISH PUB (Puhalac, Kojić, Milidrag)
11. PTT INŽINJERING (Gluhović, Lackanović, Močević)
12. APATINSKA DRUŽINA (Ašanin, Vučković, Vučković)
13. WOLF SECURITY (Vukojčić, Damjanović, Tešević)
14. INTERNET CAFFE INDEX (Malović, Karavdija, Karavdija)
15. MILKUS (Ninković, Stevanović, Karišik A)
16. APOTEKA RP1 (Milošević, Karišik S, Kovač)
17. D.O.O. RUDING (Ponjević, Mandić, Perović)
18. EMOTIVCI (Ninković, Elek, Kokotović)
19. NAPALJENI ULIČARI (Vuksanović D, Samardžija N, Škipina S)
20. LUD, ZBUNJEN, NORMALAN ( Stajčić, Lasica, )
21. SLUČAJNI PARTNERI (Zeković, Mijatović, Košarac)
22. CAFFE “DAVID” SOKOLAC (Pilndavić, Mandić, Planinčić)
23. MACROHARD (Čabak, Pandurević, )
24. OK STUDENT ( Čeremidžić, Ružić, Sladoje)
25. PANI (Krstić, Tomić, Tadić)
26. ILIĆ Komerc (Aleksić, Šarac, Klačar)

www.palelive.com

Više na: http://www.pale3on3.blogspot.com/

Postavi komentar

Komentarišite prvi!

avatar