Lokomotiva sigurna protiv Romanije

0

U 12. kolu Druge lige Republike Srpske, grupa istok, fudbaleri Lokomotive iz Brčkog su kao domaćini savladali Romaniju, rezultatom 2:0 (1:0). U oba poluvrijemena domaćin je postigao po jedan gol, dok je Romanija ponovo razočarala i kako stoje stvari, ove sezone ćemo se grčevito boriti za drugoligaški status.

U trećoj utakmici Proleter iz Dvorova iznenadio je na Sokocu, gdje je stigao do tri boda. Iako je domaćin vodio od 8. minuta, veoma mlada ekipa gostiju u drugom poluvrijemu zahvaljujući najboljem akteru utakmice Ristiću stigla do izjednačenja, a potom u posljednjem minutu sa bijele tačke stigla i do cijelog plijena.

Mladost iz Rogatice pobjedom nad Ilićkom 01, pretekla je Glasinac i sada se sa 15 osvojenih bodova nalazi na 8. mjestu.

LOKOMOTIVA – ROMANIJA 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Vujić (7), 2:0 Savić (63).

Stadion: FK ’’Lokomotiva’’ u Brčkom, sudija: Bojan Rakić (Ugljevik), gledalaca: 100, žuti kartoni: Ordagić (Romanija).