Liga rekreativaca: Goleada u pretposljednjem kolu

1

U nedjelju je u SC Olimp odigrano 6. kolo plej-ofa i plej-auta u Ligi rekreativaca, a obilježila ga je kiša golova na svim odigranim mečevima.

Novi šampion Vodovod je i poslije osvajanja titule nastavio sa dobrim partijama i došao do pobjede protiv Mobilendsa. Vrlo ubjedljive pobjede su zabilježili Dalibran i Mi-Bones, a po tri boda su odnijeli i Sjetlina i Olimp.

Odigrano je pet utakmica, a arbitri su bili Srđan Kusmuk i Aleksandar Skoko.

Posljednje ovosezonsko kolo je na programu u subotu, 2. juna, u ustaljenim terminima.

Strijelci za Praču: Dragutinović Đorđe, Škipina Savo, Stanišić Vuko
Strijelci za Mi-Bones: Guja Stanislav 3x, Golijanin Siniša 3x, Stanišić Milan 3x, Regoje Darko
Igrač utakmice: Guja Stanislav (Mi-Bones)

Prača: Simović Vlatko, Stanišić Vuko (k), Škipina Savo, Simović Aleksandar, Dragutinović Đorđe, Ždrale Radovan

Mi-Bones: Plakalović Miroslav, Golijanin Siniša, Guja Stanislav, Regoje Darko (k), Skokić Nikola, Delipara Srđan, Stanišić Milan

Mi-Bones je nastavio sa odličnim partijama u plej-autu i u ovom kolu deklasirao Praču. Opravdali su momci u crvenim dresovima ulogu favorita, a čak tri njihova igrača su postigla po tri pogotka. Stanislav Guja, jedan od njih, je proglašen najboljim igračem meča i kola.

Mobilends – Vodovod 9. januar 4:6 (2:3)

Strijelci za Mobilends: Jakovljević Boris 2x, Okuka Aleksandar 2x
Strijelci za Vodovod 9. januar: Guja Branislav, Šehovac Duško 4x, Blagojević Nikola
Žuti karton: Čavarkapa Predrag (Mobilends)
Igrač utakmice: Šehovac Duško (Vodovod 9. januar)

Mobilends: Tešanović Đorđe, Vuksanović Siniša, Okuka Aleksandar (k), Čavarkapa Vladimir, Jakovljević Boris, Krunić Bojan, Lazarević Miroslav

Vodovod 9. januar: Pavlović Zoran, Tomović Stefan, Lackanović Đorđe, Božović Luka, Palamar Boris, Blagojević Nikola, Šehovac Duško (k), Guja Branislav

Novi šampion je nastavio da bilježi pobjede, a ovaj put su savladali solidni Mobilends. Stigao je Mobilends u uvodnim minutima meča do prednosti od 2:0, ali Vodovod brzo stiže do preokreta i uspijeva da sačuva prednost do kraja meča. Sjajnu partiju je odigrao kapiten Vodovoda, Duško Šehovac, koji je postigao četiri pogotka koja su mu donijela zvanje igrača utakmice.

DŽabulani – Dalibran 3:11 (2:3)

Strijelci za DŽabulani: Cvjetanović Bojan, Govedarica Milan, Govedarica Nemanja
Strijelci za Dalibran: Pandurević Milan 3x, Vukadin Jovica 2x, Samardžić Nenad, Grubačić Đorđe 4x, Bjelica Dragan
Igrač utakmice: Pandurević Milan (Dalibran)

DŽabulani: Košarac Goran, Govedarica Milan, Cicović Predrag, Govedarica Nemanja (k), Cvjetanović Bojan

Dalibran: Janković Nenad, Vukadin Jovica, Ilić Bojan (k), Samardžić Nenad, Pandurević Milan, Grubačić Đorđe, Bjelica Dragan

Dalibran je deklasirao DŽabulani u jednom od derbija kola. Ništa nije slutilo na ovako ubjedljivu pobjedu Dalibrana, s obzirom da je do 11 minuta prije kraja susreta rezultat bio 3:3. Od tog momenta Dalibran postiže čak osam golova i stiže do više nego ubjedljive pobjede. Igrač utakmice je Dalibranov Milan Pandurević.

Sjetlina – Kafe Pavle 4:2 (1:1)

Strijelci za Sjetlinu: Batković Goran, Tadić Stefan 2x, Mršo Edis
Strijelci za Kafe Pavle: Dilberović LJubo, Neđić Boško
Igrač utakmice: Tadić Stefan (Sjetlina)

Sjetlina: Lakić Dražen, Kusmuk Dražan, Batković Goran, Tadić Stefan, Mršo Edis, Tadić Nenad, Čavarkapa Vladimir, Brčkalo Bojan (k)

Kafe Pavle: Jolović Ognjen, Neđić Boško, Radić Đorđe, Dilberović LJubo, Koprivica Rajko (k), Zeković Vladanko, Lučić Darko

Sjetlina je u još jednom derbiju savladala Kafe Pavle. Na poluvremenu je bilo neriješeno, a bolje izdanje u drugom poluvremenu je Sjetlini donijelo tri boda. Igrač utakmice je golgeter Sjetline Stefan Tadić, dvostruki strijelac, a pored njega, mjesto u timu kola je našao i čuvar mreže Sjetline Dražen Lakić.

Andžić – Olimp 4:5 (0:2)

Strijelci za Andžić: Tadić Srboljub (auto-gol), Cicović Rajko, Cicović Đorđe, Jokić Darko
Strijelci za Olimp: Tadić Srboljub 2x, Knežević Nemanja 2x, Kovačević Janko
Igrač utakmice: Tadić Srboljub (Olimp)

Andžić: Jovičić Željko, Jokić Darko, Cicović Đorđe (k), Cicović Rajko, Subotić Nemanja, Lopatić Milomir

Olimp: Kovačević Radenko, Gluhović Bojan (k), Gazivoda Dušan, Knežević Nemanja, Tadić Srboljub, Kovačević Janko

Zavjesu na 6. kolo su imali čast da spuste Andžić i Olimp, a Olimp je ubilježio nova tri boda. Igrači Olimpa su uspjeli da dođu do solidne prednosti, koju su uspjeli da sačuvaju do kraja susreta. Igrač utakmice je Olimpov Tadić Srboljub, dvostruki strijelac.