Juniori nastavili pobjeđivati, seniori razočarali

0

U srijedu 11. oktobra 2017. godine juniori FK „Romanija“ gostovali su u Ilijašu protiv ekipe NK „Jedinstvo“ u utakmici 4. kola prvenstva Kantona Sarajevo i slavili rezultatom 0:3 (0:1)

Pogotke za našu ekipu su postigli Jugović i Ilić, a tačku na sjajnu predstavu „Romanije“ je postavio Koroman u 80. minutu.

U ponedjeljak 23.10.2017. godine u 15:30 časova juniori FK „Romanija“ dočekuju ekipu FK „Olimpik“ iz Sarajeva.

U nedjelju 15. oktobra 2017. godine odigran je seniorski meč 4. kola Regionalne lige FS RS grupa jug između OFK „Podgrab“ i FK „Romanija“. Slavili su Podgrapčani sa 1:0 golom Simovića u 66. minutu.

Seniori FK „Romanija“ će u srijedu 25. oktobra odigrati kod kuće utakmicu sa FK „Han Pijesak“ sa početkom u 15:30 časova.

NK „Jedinstvo“ – FK „Romanija“ 0:3 (0:1)

Strijelci: 5. Jugović 0:1, 56. Ilić 0:2, 80. Koroman 0:3.
Igralište: „Ljubnići“ Ilijaš

Sudije: Zeba, Halilović, Ćatić, Janković, Bošković (delegat).

FK „Romanija“: Gašanović, Papić, Brčkalo, Jevtović (kapiten), Ilić, Ćosović, Lazarević, Koroman, Purović, Jugović, Jakovljević (20. Marjanović).

NK „Jedinstvo“: Musić, Sultanović, Hajdarević, Beganović, Tabaković (60.Hodžić), Brodlić, Terović, Delić (83. Stomornjak), Brkić (83. Delić), Burić, Hodžić (kapiten).

OFK „Podgrab“ – FK „Romanija“ 1:0 (0:0)

Strijelci: 66. Simović 1:0.