Džudo klub Romanija ostvarila zapažene rezultate na Prvenstvu BiH

0

U dvorani za borilačke sportove KCS Ilidža u subotu 31.10.2015. godine održano je Prvenstvo Bosne i Hercegovine u džudou.

Na prvenstvu su učestvovali članovi Džudo kluba „Romanija“ koji su ostvarili zapažene rezultate osvojivši jednu zlatnu i bronzanu medalju. U kategoriji do 78 kg prvo mjesto je osvojila Arnautović Jelena u ženskoj konkurenciji, a u muškoj konkurenciji treće mjesto je osvojio Draganić Bojan u kategoriji do 90 kg.

Zahvaljujući dobrim rezultatima na ovom prvenstvu takmičari su obezbijedili plasman na Evropsko prvenstvo u Bratislavi koje će biti odžrano u periodu od 13. do 15. novembra.

Podsjećamo da Džudo klub „Romanija“ vrši upis novih članova svih uzrasta. Upis se vrši u prostorijama OŠ „Pale“ ponedjeljkom, srijedom i petkom od 18.00 h. U Podgrabu upis se vrši u zgradi Šumarstva utorkom, četvrtkom i subotom od 18.00 h. Treninge i konsultacije vodi Dražen Subotić (crni pojas IV dan).