Hotel Bistrica Jahorina
U sastavu Olimpijskog centra u toku cijele godine radi Hotel "Bistrica" koji se nalazi na 1620 metara nadmorske visine i raspolaže sa 152 komforne sobe i 8 apartmana sa telefonom, satelitskom televizijom i prekrasnim pogledom na padine Jahorine.
Hotel Bistrica je označen sa tri zvjezdice, može se pohvaliti izvanrednom nacionalnom kuhinjom, kafe barom, tv salom, salama za poslovne sastanke i održavanje seminara, te tavernom za kongrese i druge velike skupove.
U sportsko-rekreacionom dijelu hotel raspolaže zatvorenim bazenom, saunom, fitnes klubom, bilijar salom i salom za stoni tenis. Ispred hotela nalazi se travnati fudbalski teren, kao i tereni za male sportove, što i u ljetnom i u zimskom periodu upotpunjuje idealne uslove za visinske pripreme vrhunskih sportista.
U toku boravka na Jahorini gostima nudimo piknik na Kadinom vrelu sa specijalitetima domaće kuhinje, obilazak jahorinskih vrhova zičarom, programe organizovanog sakupljanja ljekovitog bilja, šumskih plodova i gljiva, pješačke ture i dr.
Ako se odlučite za odmor ili pripreme Vaše sportske ekipe u našem hotelu obećavamo: gostoprimstvo, kvalitet usluga kao i nezaboravan i sadržajan boravak.
Karakteristike
- Restoran: NE
- Sala za seminare: DA
- Disko bar: NE
- Ski lift: NE
- Bežični internet: NE
Lokacija
Facebook komentari
Posljednji video
Posljednje Jahorina
Lajkuj favorita
Ski instruktori
Ski rentali
Shopping
Istorija
Ocijenite smještaj
Hoteli u Palama
Uslovi korišćenja : Pošaljite vijest : Oglasi : Marketing : Kontakt Pratite nas na
: Stranica optimizovana za nove verzije
![]()




Reakcije (0)