ŠF „Piksi“ najbolje plasirana ekipa iz BiH na međunarodnom turniru u Trebinju (foto)

0

Fudbaleri ŠF „Piksi“ su proteklog vikenda učestvovali na Međunaronom fudbalskom turniru u Trebinju. U konkurenciji deset ekipa iz bivše SFRJ, godišta ’99 zauzela su 5 mjesto. Nedostajalo je malo sreće u susretu protiv sarajevske „Bubamare“, da ŠF „Piksi“ uđe u polufinale i bori se za medalju, bilo je 0:0. ŠF „Piksi“ je u prvom kolu savladala „Bečej“ sa 2:0, koji je osvojio treće mjesto, dok su u trećem kolu izgubili od Crvene Zvezde sa 3:1, koja je u finalu izgubila od splitskog „Omladinca“.

Za najboljeg fudbalera ŠF „Piksi“ na turniru, Aca Obradovića se interesovala C.Zvezda već u šestom minutu utakmice. Kako Palelive saznaje treneri FK CZ su naveli da se radi o vanserijskom talentu i da će član ŠF „Piksi“ biti praćen od strane ovog kluba u budućnosti.

{gallery}/SF Piksi:142:110:0:0{/gallery}

Članovi ŠF Piksi su na turnir otputovali u petak. Dio dana su proveli na Tjentištu, a slobodno veče u Trabinju su iskoristili za obilazak hercegovačke Gračanice. U subotu i nedelju su igrali utakmice, a poslije turnira su otišli u Mostar, da bi posjetili Stari most i nekadašnji stadion „Veleža“, danas „Zrinjskog“. „Buduće nade“ su se vratile pune utisaka i već u utorak su na jutarnjem treningu svojim vršnjacima koji nisu putovali prenosili utiske.