Dejan Skočo osvojio srebro u bacanju kugle

0

SOKOLAC – Član Atletskog kluba „Glasinac“ sa Sokoca Dejan Skočo osvojio je srebrnu medalju u konkurenciji starijih juniora u bacanju kugle na Otvorenom prvenstvu Novog Sada u atletici u dvorani, rečeno je Srni u ovom klubu.

Atletičarka ovog kluba Gorana Cvijetić bila je prva u trci seniora na 60 metara sa preponama van konkurencije, te ispunila normu za Balkansko prvenstvo u atletici.

NJena klupska drugarica Mladena Petrušić je na ovom takmičenju koje je održano tokom vikenda ispunila kontrolnu normu za Balkansko prvenstvo u disciplinama skok u vis, bacanje kugle i u trci na 60 metara sa preponama van konkurencije.

Članice Srpskog atletskog kluba „Rogatica“ Snježana Ćaćić i Marija Gračanin su u trci na 60 metara, odnosno na 50 metara, u najmlađim kategorijama u dvorani osvojile su zlatne medalje na Atletskom kantonalnom prvenstvu koje je proteklog vikenda održano u Sarajevu.