Caffe Verona pobjednik 58. turnira u malom fudbalu „Jelen kup – Koran Pale 2017“

0

Caffe Verona je pobjednik 58. tradicionalnog turnira u malom fudbalu „Jelen kup – Koran Pale 2017“ koji je sinoć završen na Koranu.

Oni su nakon 40 minuta bili bolji od Sjetline, rezultatom 4:1 (2:1), a pobjedniku je pripala nagrada od 3000 KM i putovanje krajem avgusta na završni turnir Jelen kupa u Banjaluci.

Formalni domaćini, ekipa Sjetline je povela golom Marića na početku susreta. Izjednačio je Radovanović, a prednost donio Koprivica krajem prvog poluvremena, nakon što Caffe Verona preuzima inicijativu.

U drugom poluvremenu Sjetlina ima inicijativu, međutim Verona nakon kontra napada povećava prednost na 3:1. Do kraja susreta Sjetlina nije uspjela postići pogodak ni nakon zamjene golmana igrača, pa u samom finišu Radovanović stavlja tačku na finale, svojim drugim pogotkom.

U susretu za treće mjesto Mi Bones pelet je nadigrao Studentski dom 1 sa tri gola Jovanovića. Strijelac za studente je bio Simović.

Mi Bones pelet treće mjesto

Na kraju takmičenja podijeljene su nagrade i priznanja, a ove godine nagradu za najboljeg igrača turnira je dobio Davor Marković iz ekipe Sjetlina, a najbolji golman je bio Divčić Nebojša.

Generalni pokrovitelj turnira je i ove godine bila Opština Pale.