BSK savladao Romaniju 1:0

0

Fudbaleri BSK-a iz Banja Luke savladali su u Laktašima ekipu Romanije rezultatom 1:0. Jedini gol na utakmici postignut je u 72. minutu iz slobodnog udarca. Oko 150 gledalaca u Laktašima gledalo je težak meč na natopljenom i mekanom terenu. Naši fudbaleri su kao i obično odlično otvorili utakmicu i dominirali u prvom poluvremenu. Imali su tri-četiri odlične šanse da povedu ali se na poluvrijeme otišlo bez golova. U drugom poluvremenu bolji je bio BSK, imao blagu inicijativu, što se na kraju isplatilo pogotkom iz slobodnog udarca u 72. minutu. Ovo je treća uzastopna pobjeda BSK-a što ih vodi na čelo tabele i drugi poraz za našu ekipu, što je spušta na samo dno Prve lige RS.

U sljedećem kolu, u subotu 05. septembra u 17 časova, Romanija na Palama dočekuje ekipu Mladosti iz Gacka, koja je kod kuće izgubila od Famosa rezultatom 4:3, i na Palama će sigurno tražiti popravni.