Brdska trka Jahorina 2010: Josipović ponovo neprikosnoven

0

Na Jahorini je juče završena „Auto-trka na brdskim stazama – Jahorina 2010“ koja se boduje za Otvoreno prvenstvo Republike Srpske. Takmičar Optima Modriče Miroslav Josipović trijumfovao je u klasi H15 (preko 2.000 kubika). On je osvojio prvo mjesto i u generalnom plasmanu. Za razliku od predhodnih godina trka je bila medijski slabije propraćena.

U klasi N1 prvo mjesto osvojio je Goran Dojčinović iz MK Banja Luka,drugo Milan Stojnić MK Banja Luka, a treće Miroslav Planinćić iz MK Rogatica.

U klasi N1 prvi je Krešimir Bodnaruk iz AMK Sarajevo, drugi Mladen Tojić MK Feromont sport Bijeljina, a treći Rado Antić MK Bijeljina.

U klasi H12 prvo mjesto je zauzeo Bojan Simić iz MK Banja Luka, drugo Darko Lukaić MK Profesional Banja Luka, a treće Jasmin Hrnjić iz AMK Krank Šaft iz Banjaluke.

U klasi H13 prvi je Dragan Mićanović iz Vlasenice, drugi Branimir Simić iz Feromonta Bijeljina, a treći Branimir Vlačić iz bijeljinskog Feromonta.

U klasi H14 prvi je Dario Biloš iz banjalučkog Sax Dodrivera, drugi je Milorad Drinić iz AMK Profesional B Luka, a treći Mladen Šoljić iz Optime Modriča.

I u posljednjoj klasi H15 prvo mjesto osvojio je Miroslav Josipović iz Optime Modriča, drugo Miladin Lučić iz Vlasenice, a treće Saša Samatović iz MK Hercegovac Mostar.

U generalnom plasmanu prvi je Miroslav Josipović iz Optima Modriče, a u klupskom AMK Banja Luka iz Banja Luke. Drugi je Feromont sport iz Bijeljine a treći MK Vlasenica iz Vlasenice.