Bosna uzela skalp Studentu, novi poraz Jahorine

0

Odbojkaši Studenta porazeni su na domaćem terenu od sarajevske Bosne sa uvjeljivih 3:0.
Igrači profesora Kalajdžića nisu uspjeli da se revanširaju za poraz iz prvog dijela prvenstva već su i na domaćem terenu izgubili od gostiju iz Sarajeva.
Domaći igrači dobro su počeli utakmicu i u prvom setu na prvom odmoru imali su prednost od tri poena, bilo je 8:5 i i tada počinje pad koncentracije i gosti već na drugom odmoru imaju razultat 16:13 i rutinskom igrom riješavaju prvi set sa 25:19.

Paljanski odbojkaši u dugom setu posle zaostatka od 6 poena i dobrom igrom sustužu goste na 21:20 i 23:22 i to je bilo sve što smo vidjeli od pulena profesora Kalajdžića.

Gosti iz Sarajeva sa malo sreće i iskustva riješavaju i drugi set u svoju korist razultatom 25:22.
U trećem setu nismo vidjeli ništa od igre pobjednika kupa Republike Srpske već gosti dominiraju
i dobrom igrom riješavaju treći set sa uvjerljivih 25:13.

10. PELAGIĆEVO 12 2 10 12 : 32 0,375 894 : 1028 0,869 6

Odbojkašice Jahorine koje su izabrane za najuspješniju ekipu opštine Pale u 2008. godini, zabilježile su novi poraz na gostovanju u Kaknju. Domaćin je slavio sa 3:0, po setovima 25:22, 25:18, 25:14. U sledećem kolu Jahorina dočekuje Kulu iz Gradačca. Jahorini predstoji borba za opstanak.